skip to Main Content

درباره ما

اولین اپیزود از پادکست چنل‌بی با روایت ماجراهای واقعی، تابستان ۱۳۹۵ شروع شد: ابتدا با نام کانال بی و کمک ناملیک و کم‌ کم با مفصل‌تر شدن محتوا و کار اجرایی، یک تیم چند نفره.

علی بندری، سنگ اول چنل‌بی را گذاشته. سال‌هاست عادت دارد چیزهای جالبی را که می‌خواند برای دوستانش هم تعریف کند ‌و حالا تولید‌کننده‌ی حرفه‌ای پادکست است.
علی صاحب صدایی است که در پادکست می‌شنویم.

مجید آب‌پرور دقیقا یک سال بعد از شروع پادکست، طراح پوستر تمام اپیزودهای چنل‌بی است. مجید قصه را به تصویر می‌کشد بدون این‌که چیزی لو برود.

امید صدیق‌فر از قسمت ۱۵ تدوینگر و طراح صوتی پادکست چنل‌بی است. کار اصلی امید صداگذاری و طراحی صدا از گفتارهای خام، انتخاب موسیقی و چینش روایت صوتی پادکست است.

فرشید نجاریان از پاییز ۹۶ سردبیر وبسایت چنل‌بی است. تمام حرف‌هایی که در حواشی و به دنبال قصه‌های چنل‌بی می‌زنیم حاصل کار فرشید و تیم تولید محتوای وبسایت است. زهرا مدرس، مدی عقیلی و بهنام رضاییان و گاهی نویسنده‌هایی مهمان در این قسمت کار تولید محتوای مجله‌ی چنل‌بی را به کیبورد دارند.

مهران بوالحسنی طراح و ادمین وبسایت از همان سال اول به تیم چنل‌بی اضافه شده و دقیقا هر کار جدید و فنی روی وبسایت داریم کار مهران است.

نزهت بندری، انتشار پادکست، قضایای مالی و همین طور ایمیل‌هایی را که به چنل‌بی می‌رسد مدیریت می‌کند. از بهار ۹۷ چراغ هر اپیزود را نزهت در اپ‌های پادگیر روشن می‌کند.

راضیه علایی که هر دو هفته یک بار ایمیل خبرنامه‌ی چنل‌بی را تدوین و ارسال می‌کند هم گاهی دستی در تولید محتوا روی وبسایت دارد.

بخش بزرگی از کار محتوا و ارتباط با مخاطبان در اینستاگرام را از اسفند ۹۷ به تیم لاگین سپردیم که کارشان مدیریت شبکه‌های اجتماعی است. زهرا امینی هم از خیلی پیش‌تر مدیریت صفحه‌ی فیسبوک چنل‌بی را دارد.

گیتی عاصمی از پاییز ۹۸ به چنل‌بی اضافه شده و کارش هماهنگی اجرایی با تیم‌ها و کارهای مختلفی است که در بخش‌های متفاوت پادکست داریم.