درباره ما

اولین اپیزود پادکست ChannelB با اسم اولیه‌ی کانال‌ بی و با کمک ناملیک در تابستان ۲۰۱۵ منتشر شد. از آن به بعد هر سه هفته یک بار اپیزود جدیدی منتشر شده است، کمابیش. در هر اپیزود پادکست گزارش بلند یک ماجرای واقعی را که در یک رسانه‌ی معتبر انگلیسی‌زبان منتشر شده به فارسی می‌شنوید.

از زمستان ۱۳۹۵ پادکست با همکاری یک تیم سه نفره تولید می‌شود.

علی بندری

علی شنونده‌ی حرفه‌ای و تولید‌کننده‌ی آماتور پادکست است. عادت دارد چیزهای جالبی را که می‌خواند برای دوستانش تعریف کند و اخیراً کشف کرده‌ که اولین بار که این کار را کرده‌ هشت سالش بوده. ماجرایش مفصل است و اگر دیدیدش ازش بخواهید برایتان تعریفش کند. علی با همسرش فاطمه و دخترش تارا در اسلو زندگی می‌کند، جایی که بر اساس افسانه‌ها شش ماه شب است و شش ماه روز.

علی صاحب صدایی است که در پادکست می‌شنویم.

اپیزود محبوب: روابط خونی

توییتر | ای‌میل

هدیه کعبی

هدیه متولد اهواز است و بزرگ‌شده‌ی همان‌جا. در دانشگاه اول کامپیوتر خوانده و بعد مترجمی فرانسه، از همان موقع‌ها هم مشغول کار ترجمه، ویرایش و تولید محتوا شده. در زندگی بیشتر از هر چیزی به مطالعه، تماشای فیلم و سریال و گربه‌ها علاقه دارد و از ورزش، سفر، آشپزی و البته خوابیدن لذت می‌برد.

هدیه‌ مترجم متن‌هایی است که در پادکست می‌شنویم.

اپیزود محبوب : مسترمایند

مریم منوچهری

مریم منوچهری نویسنده و قصه‌نویس آبادانی‌ است و آرزویش این است که یه روز صنعت نفت آبادان قهرمان ایران بشود. مریم کارشناس روابط عمومی و مدیریت شبکه‌های اجتماعی است و عاشق آشپزی و فوتبال و دریا و روزهای جمعه.
مریم مدیر کانال تلگرام چنل‌بی است.

اپیزود محبوب: آنگلا مرکل

ای‌میل | اینستاگرام

امید صدیق‌فر

امید صدیق‌فر از قسمت ۱۵ با ChannelB هم‌کاری می‌کند. کار اصلی امید تدوین است  اما در کنارش کارهایی مثل صداگذاری و طراحیِ صدا هم انجام می‌دهد. مسئولیت امید در پادکست ویرایش و تقطیع گفتارهای خام، انتخاب موسیقی و جلوه‌هایِ صوتی و چینشِ روایتِ صوتی پادکست است.

اپیزود محبوب: جیپسی بلنچارد

فرشید نجاریان

فرشید نجاریان یزدی است ولی از ۱۸ سالگی تهران و چند سالی هم تانزانیا زندگی کرده است. در پلی‌تکنیک مهندسی هوافضا خونده ولی کاری با تحصیلاتش نداشته و همیشه مشغول موسیقی، تاتر و سینما بوده و هست.
فرشید از پاییز ۱۳۹۶ سردبیر سایت پادکست است.

اپیزود محبوب: سیلک رود

ای‌میل | توییتر