اولین اپیزود پادکست ChannelB  با اسم اولیه‌ی کانال‌ بی و با کمک ناملیک در تابستان ۲۰۱۵ منتشر شد. از آن به بعد هر سه هفته یک بار اپیزود جدیدی منتشر شده است، کمابیش. در هر اپیزود پادکست گزارش بلند یک ماجرای واقعی را که در یک رسانه‌ی معتبر انگلیسی‌زبان منتشر شده به فارسی می‌شنوید.

از زمستان ۱۳۹۵ پادکست با همکاری یک تیم سه نفره تولید می‌شود.

علی بندری

علی شنونده‌ی حرفه‌ای و تولید‌کننده‌ی آماتور پادکست است. عادت دارد چیزهای جالبی را که می‌خواند برای دوستانش تعریف کند و اخیراً کشف کرده‌ که اولین بار که این کار را کرده‌ هشت سالش بوده. ماجرایش مفصل است و اگر دیدیش ازش بخواهید برایتان تعریفش کند. علی با همسرش فاطمه و دخترش تارا در اسلو زندگی می‌کند، جایی که بر اساس افسانه‌ها شش ماه شب است و شش ماه روز.

علی صاحب صدایی است که در پادکست می‌شنویم.

اپیزود محبوب: روابط خونی

امید صدیق‌فر

امید صدیق‌فر از قسمت ۱۵ با ChannelB هم‌کاری می‌کند. کار اصلی امید تدوین است  اما در کنارش کارهایی مثل صداگذاری و طراحیِ صدا هم انجام می‌دهد. مسئولیت امید در پادکست ویرایش و تقطیع گفتارهای خام، انتخاب موسیقی و جلوه‌هایِ صوتی و چینشِ روایتِ صوتی پادکست است.

اپیزود محبوب: جیپسی بلنچارد

هدیه کعبی

هدیه متولد اهواز است و بزرگ‌شده‌ی همان‌جا. در دانشگاه اول کامپیوتر خوانده و بعد مترجمی فرانسه، از همان موقع‌ها هم مشغول کار ترجمه، ویرایش و تولید محتوا شده. در زندگی بیشتر از هر چیزی به مطالعه، تماشای فیلم و سریال و گربه‌ها علاقه دارد و از ورزش، سفر، آشپزی و البته خوابیدن لذت می‌برد.

هدیه‌ مترجم متن‌هایی است که در پادکست می‌شنویم.

اپیزود محبوب : مسترمایند