skip to Main Content

تماس با ما

برای پشتیبانی از چنل‌بی بهترین کار اینه که ما رو به بقیه معرفی کنید و برای این کار می‌تونید از پوسترهای موجود در همین صفحه کمک بگیرید.
اگر برای برند یا کسب‌وکارتون علاقه‌مند به اسپانسرشدن و همکاری در پادکست هستید، اطلاعات بیشتر و تماس این پایین هست.
اگر کار دیگری با چنل‌بی دارید کافیه به channelbpodcast@gmail.com ایمیل بزنید.

poster 01

پادکست چنل‌بی برای تبلیغات به کمک شنوندگان و طرفدارانش وابسته بوده و هست. بزرگ‌ترین و مهم‌ترین کمکی که می‌توانید به پادکست بکنید این است که به دیگران معرفی‌اش کنید.
در این صفحه می‌توانید پوسترهای تبلیغاتی ما را در فرمت‌های مختلف برای چاپ یا منتشر کردن در اینستاگرام دانلود کنید.

در تابستان ۹۹ هر اپیزود پادکست چنل‌بی دست‌کم ۲۰۰ هزار بار از اپلیکیشن‌های پادکست دانلود شده. البته گروهی هم پادکست را روی تلگرام و جاهای دیگر گوش می‌کنند که در این آمار نیامده. اینجا می‌توانید گزارش تجربه‌ی یکی از اسپانسر‌های پادکست بی‌پلاس، پادکست دوم گروه چنل‌بی را مطالعه کنید. برای اینکه درباره‌ی شنونده‌های پادکست چنل‌بی بیشتر بدانید هم می‌توانید نتایج یک نظرسنجی را که در تابستان ۱۳۹۷ انجام شده ببینید. لازمه بگیم این دیتای این نظرسنجی مربوط به دو سال پیشه و پادکست فارسی و مخاطبان چنل‌بی با بزرگ‌تر و متنوع‌تر شدن هیچ بعید نیست که دموگرافی متفاوت‌ و سلایق و رفتارهای جدیدتری نسبت به پادکست داشته باشند.

اگر می‌خواهید اسپانسر پادکست چنل‌بی بشوید لطفاً یک ایمیل به sponsor@channelbpodcast.com بزنید و محصول یا برندی را که می‌خواهید در پادکست تبلیغ کنید معرفی کنید.
اگر محصولتان برای شنونده‌های پادکست مناسب باشد با شما تماس می‌گیریم. تعداد ایمیل‌ها زیاد و وقت ما برای این کار کم است. لطفاً صبور باشید.
ممنون.