Apple Podcasts

در اپل‌پادکستس مشترک چنل‌بی شوید

بهترین و سریع‌ترین راه شنیدن پادکست

Castbox

در کست‌باکس مشترک چنل‌بی شوید

بهترین و سریع‌ترین راه شنیدن پادکست

اپیزود ۴ -بدترین بدترین‌ها

توسط ۱۵ بهمن ۱۳۹۴اپیزودها

هربار که برای متهمی تقاضای اعدام می‌شود مدافعین و مخالفین حکم اعدام شروع می‌کنند به بحث و رسانه‌ها پر می‌شوند از دلایل تکراری و تازه‌ی دو طرف مناظره. اما گاهی وقت‌ها اتفاقی که افتاده طوری است که بعضی از مخالفین کلی اعدام هم یا سکوت می‌کنند یا وسوسه می‌شوند که در این مورد خاص استثنائی قایل بشوند و مثلاً متهمی را که چند بچه را کشته یا در یک مرکز خرید شلوغ بمب گذاشته.

در اپیزود چهارم پادکست چنل‌بی ماجرای وکیلی را می‌شنویم کخ مخالف اعدام است و معمولن دفاع از چنین متهم‌هایی را برعهده می‌گیرد. جودی کلارک تا حالا جان چند بمب‌گذار و بچه‌کش و متجاوز را نجات داده و حالا دارد از جوهر سارنایف، بمب‌گذار ماراتن بوستون دفاع می‌کند.

تدوین: نجمه اسماعیلی

منبع: گزارش پاتریک ردن کیفه در نیویورکر

 

نظرتان را بنویسید ۲ دیدگاه

  • س گفت:

    لطفا اهنگهای استفاده شده در پس زمینه رو هم معرفی کنید.

  • Sam گفت:

    سلام . به نظرم اطلاعات در این باره کامل نیست. بنده سرچی انجام دادم و رسانه های فارسی و علاوه بر اون خبرگزاری هایی رو دیدم که تایید کردن که سارنایوف یک جاسوس حکومتی بوده. گرچه هیچ چیز لزوماً اثبات شده نیست . اما بد نبود اشاره ای میشد که شاید این یک دفاع از یک جانی نبوده، شاید وکیل مذکور چیزی رو فرای این میدونسته و اون رو شایسته مجازات نمیدونسته . چیزی که توجهم رو جلب کرد به خصوص ، ثبت اسمش به عنوان تروریست یا لیست سیاه یا همچین چیزی پیش از وقوع جرم بوده .

دیدگاهتان را بنویسید