اپیزود ۹ – وایت بوی ریک

توسط ۱۹ اسفند ۱۳۹۴اپیزودها

ریچارد ورش که در رسانه‌ها بیشتر به وایت بوی ریک معروف است هفده سالش بود که به خاطر داشتن هشت کیلو کوکائین محکوم شد و الان نزدیک بیست و هشت سال است که زندانی است.
گزارش بلندی که در اپیزود نهم پادکست چنل‌بی می‌شنویم گزارش روایت تلاش یک خبرنگار چیره‌دست است برای فهمیدن این که چرا این آدم آزاد نمی‌شود.

نکته‌ی اصلاحی: اسم کامل شخصیت اصلی این ماجرا  Richard Wershe است که باید ریچارد ورش خونده بشه. در روایت پادکست متاسفانه چندین بار اسم خانوادگیش رو به اشتباه ورشه تلفظ شده که درست نیست.

منبع: گزارش اوان هاوگس در اتاویست – در آمازون – در گودریدز

 

 

نظرتان را بنویسید ۷ دیدگاه

 • شقایق سعادت گفت:

  من این پادکست رو امروز گوش دادم و کنجکاو شدم بیینم چه اتفاقی افتاده از اون موقع. متوجه شدم که اولا اواسط سال ۲۰۱۷ بالاخره آزاد شده و دوم اینکه از زندگیش در سال ۲۰۱۸ فیلمی ساخته شده به اسم White Boy Rick

 • اشکان گفت:

  فیلم مرتبط با این اپیزود رو میشه از لینک زیر دانلود کرد
  http://dibamoviez.nl/tt4537896/

  • حسین گفت:

   ولی فیلمش بجز بازی خوب مک کانهی خیلی گنگ و پر از جهش های وحشتناک بود و معلوم نبود بعضی اتفاقات چطوری شروع و خاتمه پیدا کرد
   به علاوه تمرکز فیلم بیشتر روی مک مانعی بود
   در حدی بد بود فیلمنامه که می‌شد بیخسال دیدنش شد
   این پادکست بسیار بسیار تر و تمیز و مرتب و منظم روایت کری کرده داستان رو
   با تشکر ویژه از علی آقای بندری عزیز

 • حمید گفت:

  با سلام

  شما اسمشو تو پادکست درست تلفظ کردید مثل منابع انگلیسی. اصلاحیه رو لازم نبوده بگذارید.
  تو پادکست مک آفی هم کلمه Belize رو مثل منابع انگلیسی تلفظ کردید، با اینکه ما تو فارسی میگیم بلیز ولی بازم تلفظ شما اشتباه نیست.

  با تشکر

 • رضوان گفت:

  مثل همیشه جذاب. اما نکته ای که هست اینه که هم تو این پادکست هم تو داستان یونابامبر تلاش میشه که گفته بشه این خلافکار ها بدلیل سیاست های غلط دولت در اون زمان خلاف کار شدن. بنظر من خیلی وجه تشابه داشت با یونابامبر . از این نظر که هردو در سن کم در شرایطی قرار گرفتن که مناسب سنشون نبود.

 • bahram گفت:

  ریک بالاخره در سال ۲۰۱۷ عفو شده اما بعد از اون فرستادنش زندان فلوریدا برای گذروندن سه سال و خورده ای حبس مربوط به اون پرونده فروش ماشین های دزدی و قراره ۱۷ آگوست ۲۰۲۰ آزاد بشه.

دیدگاهتان را بنویسید