چهل بسته هروئین با مهر ال چاپو در لباس زیر خانم قاچاقچی

توسط ۱۶ خرداد ۱۳۹۵مطالب تکمیلی

ایالات متحده می‌خواد ال چاپو خیلی زود از زندانای مکزیک به زندانای آمریکا منتقل بشه. نت‌فلیکس می‌خواد بر اساس زندگی ال چاپو سریال بسازه. مکزیک نگرانه که ال چاپو دوباره فرار کنه و وکلاش هم این وسط هر کاری می‌کنن که ال چاپو تو مکزیک بمونه و حق و حقوقش ضایع نشه. اما وسط همه این خبرا باید بدونیم اون چیزی که ادامه داره، کسب‌وکار ال چاپو و بقیه گروه‌های قاچاق مواد مخدره.

پلیس اسپرینگ‌فیلد در ماساچوست اعلام کرد دو نفر رو دستگیر کرده که مشکوک به قاچاق و خرید مواد مخدر بودن و از لباس زیر خانم قاچاقچی، ۴۰ بسته هروئین با مهر ال چاپو کشف کرده. این دو متهم ۲۶ و ۲۸ ساله ساعت ۶ صبح روز چهارشنبه هفته گذشته به وقت محلی دستگیر شدن. این دو نفر تو یکی از مراکز عمده خرید و فروش کوکائین و هروئین شهر دستگیر شدن. پلیس، اول به استفانی تاراگونسکی مشکوک می‌شه چون تو ماشینش نشسته بوده و مدت طولانی از جاش تکون نمی‌خوره. اون هی از ماشینش پیاده می‌شد و با موبایلش حرف؛ یه جوری که انگار منتظر کسیه. همه اینا باعث شد پلیس به این خانم مشکوک بشه و دنبالش کنه. اونا تا پمپ بنزین تعقیبش می‌کنن و می‌بینن که استفانی به جای بنزین زدن، داره با یه ماشین دیگه هروئین رد و بدل می‌کنه. این دو تا ماشین از هم جدا می‌شن و پلیس هر دو رو تعقیب و دستگیر می‌کنه.

البته زدن مهر روی بسته‌های مواد مخدر بیشتر به مشهور بودن اون آدما ارتباط داره. مثلا چند وقتیه روی بسته‌ها مهر دونالد ترامپ می‌خوره و اینکه مهر ال چاپو روی بسته‌ها بوده حتما به معنای این نیست که این مواد مال دار و دسته ال چاپو باشه. هر چند اون سیستم پیچیده تولید و توزیع مواد مخدر داره کماکان کارش رو ادامه می‌ده.

درباره ال چاپو تو اپیزود دوم کانال بی صحبت کردیم و گفتیم که چه‌طوری تونست ماهرانه از زندان مکزیک فرار کنه

قسمت دوم پادکست کانال بی رو از ناملیک بشنوید

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/238782234″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”166″ iframe=”true” /]

دیدگاهتان را بنویسید