skip to Main Content
میشل کارتر از زندان بریستول جا‌به‌جا شده‌است، اما مقامات نمی‌گویند چرا یا به کجا منتقل شده‌استزمان تقریبی مطالعه: ۱ دقیقه

میشل کارتر از زندان بریستول جا‌به‌جا شده‌است، اما مقامات نمی‌گویند چرا یا به کجا منتقل شده‌استزمان تقریبی مطالعه: ۱ دقیقه

میشل کارتر، همان دختر پنسیلوانیایی است که قصه‌‌اش را در اپیزود ۳۳؛ دختری به نام میشل، برای شما تعریف کردیم، همان که با فشار روانی پیامکی بر دوست‌پسرش باعث خودکشی او شد و در دادگاه به قتل غیر عمد محکوم شد.

به گزارش کلانتر بریستول میشل دیگر در کانون اصلاح و تربیت دارتموث نیست و از آن‌جا منتقل شده است.

با اینکه مقامات اعلام نکرده‌اند چرا میشل را منتقل کرده‌اند و یا به کجا او را منتقل کرده‌اند ولی تلویزیون گزارش این خبر را جمعه شب پس از اعلام دفتر کلانتر پخش کرده است.

 

 

کارتر در ژوئن ۲۰۱۷ به اتهام قتل غیر عمد کنراد رُی گناهکار شناخته شد. جسد کنراد در ۱۳ جولای ۲۰۱۴ در یک پارکینگ پیدا شد. با وجود اینکه مقامات از افشا کردن جای میشل خودداری می‌کنند اما میشل همچنان در بازداشت دفتر کلانتر بریستول است. او در فوریه‌ بعد از آنکه در دادگاه محکوم شناخته شد، به کانون اصلاح و تربیت برستول منتقل شد.

دادگاه عالی ماساچوست محکومیت او را تایید کرد و از آن زمان میشل درحال گذراندن حکم ۱۵ ماهه‌ی خود بود. به گزارش NBC10 ، وقتی میشل به کانون اصلاح منتقل شده، او را در یک سلول انفرادی که در بخش زندان مردان قرار داشته نگه داشته‌اند.

 

مترجم: زهرا شرقی

منبع

0 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *