skip to Main Content
اپیزود ۱۶ – قتلی که اسپانیا را تکان دادزمان تقریبی مطالعه: ۱ دقیقه

اپیزود ۱۶ – قتلی که اسپانیا را تکان دادزمان تقریبی مطالعه: ۱ دقیقه

ترور ایزابل کاراسکو خودش یک رسوایی ملی برای اسپانیایی‌ها بود. اما وقتی تحقیقات پلیس شروع شد معلوم شد ماجرا جنبه‌های تاریک‌تری هم داره؛ با مخلوطی از فساد، بازی قدرت و خیانت.

در شانزدهمین اپیزود پادکست چنل‌بی ضمن شنیدن ماجرای پرونده‌ای که مدت‌ها در در اسپانیا مرکز توجه بود، کمی با وضعیت سیاسی و اجتماعی یکی از شهرهای این کشور آشنا می‌شیم به ویژه در دوران رکود طولانی اقتصادی اخیرش.

منبع: گاردین

نویسنده: Giles Tremlett

ترجمه و روایت: علی بندری

تدوین: نجمه‌ اسماعیلی

پوستر: رضا رضایی

12 نظر
 1. سلام
  ممنون
  یک نکته اى به ذهنم رسید که چون خیلى خیلى زیاد قدردان کارى هستم که مى کنید به خودم اجازه مى دم که بگم:
  وقتى تو روایاتتون مى گید (پارسال) یا ( مشتریش میشل اوباما بود) یا چیزهایى از این دست، باعث مى شه این پادکست تاریخ مصرف دار بشه یعنى اگر چند سال دیگه کسى بخواد این پادکست رو گیج کننده مى شه. شاید بهتره بگید ( فیلمى که در سال ٢٠١۶ در اومد) نمى دونم متوجه نکته ام مى شید یا نه؟

  TP

  >

  1. سلام اقای بندری ممنونم از زحماتون، جسارتا لطفا محبت کنید تاریخ را ذکر کنید من چند تا اپیزود گوش کردم و خیلی گیج شدم. ولی همه چی عالی شما فوالعاده هستید. با آرزوهای روزافزون

 2. خیلی داستان جالبی بود چقدر شبیه ایرانه تنفری که از سیاستمدارها و مدیران کشور داریم که به جای خدمت خیانت می کنند ظاهرا جاهای دیگر دنیا هم اوضاع بر همین قراره و سو استفاده از قدرت جریان داره

 3. خیلی خیلی ممنونم از شما آقای بندری و تیم خوبتون که برای ما اوقاتی به دور از تمام دغدغه ها و افکار روزانه ایجاد میکنید، خیلی خوب تعریف کردید و واقعا صدا و لحنتون به دل مینشینه. شکر از شما.

 4. اون قسمت که داشت در مورد رفتار مردم اسپانیا میگفت احساس کردم که اسپانیایی ها و ایرانی ها خیلی شبیه به هم هستند
  همه به فکر پیدا کردن پارتی و آشنا و همه هم ناراضی و هیچکس هم هیچ کاری نمیکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *