فیلم ریدلی اسکات با الهام از فرار ال چاپو از زندان

فیلم بعدی ریدلی اسکات بر اساس ماجرای فرار رسوایی آور ال چاپو از زندان خواهد بود

ریدلی اسکات، که امسال با فیلمِ «بیگانه: پیمان» به گیشه برمیگرده، روی یه پروژه جدید به اسم کارتل بر اساس رمانی با همین اسم، نوشته دون وینزلو، کار میکنه. این کتاب داستان فرار ال چاپو از زندان سینالوآ رو تعریف می‌کنه.

تمرکز رمان روی آرت کِلِر مامور اداره مبارزه با مواد مخدر آمریکاست که  بیشتر از سی سال با قاچاق مواد و به خصوص  آدام بِرِرا رهبر فدرتمندترین کارتلِ موجود به نام اتحادیه در حال مبارزه است. نکته قضیه اینه که این دو نفر قبلاً باهم دوست بودن. البته همونطور که میشه حدس زد این داستان واقعی فرار ال چاپو نیست و فقط یه داستان ساختگیه که با الهام از فرار خارق العاده ال چاپو ساخته شده.

به گزارش روزنامه دیاریو سور این کارگردان بریتانیایی کار پیش تولید این فیلم رو در جاهای مختلف، از جمله یه زندان متروکه در شهر مالاگا شروع کرده و داره اون رو تبدیل به زندان فوق امنیتیِ توی داستان میکنه. شایعه شده که قراره”لئوناردو دیکاپریو” نقش اصلی آدم خوبه فیلم یعنی مامور مبارزه با مواد رو بازی کنه.

با وجود این امسال یه پروژه دیگه در مورد قاچاق مواد مخدر از ریدلی اسکات جلو زد. شرکت نتفلیکس با همکاری یونیویژن یه سریال جدید رو به اسم ال چاپو ساخته که تا ماه آوریل آماده‌ی پخش می‌شه. خوشبختانه هردوی اینها کارای خوبی به نظر می‌رسن که برای شما که مخاطبشونین خبرخوبیه.

مترجم: روشن

منبع

دیدگاهتان را بنویسید