Apple Podcasts

در اپل‌پادکستس مشترک چنل‌بی شوید

بهترین و سریع‌ترین راه شنیدن پادکست

Castbox

در کست‌باکس مشترک چنل‌بی شوید

بهترین و سریع‌ترین راه شنیدن پادکست

روایت اریک منندز از یک تراژدی دردناک خانوادگی در سریال «اریک همه‌چیز را می‌گوید»

توسط ۲۲ آبان ۱۳۹۶مطالب تکمیلی

اریک منندز در سریال «اریک همه‌چیز را می‌گوید» از تراژدی دردناک خانوادگی صحبت می‌کند.

اریک منندز در کلیپی از سری A&E می‌گوید: «تنها هدف من از سخن گفتن این است که شاید مردم درک کاملتری از وقایع داشته باشند.»

در یک سریال مستند جدید پیش رو از شبکه A&E به نام The Menendez Murders: Erik Tells All، اریک منندز در توصیف قتل والدینشان می‌گوید: «تراژدی دردناک خانوادگی مستمر». این عمیق‌ترین مصاحبه‌ی اریک منندز پس از قتل پدر و مادرشان در سال ۱۹۸۹ است.

منندز در این مصاحبه‌ی جدید می‌گوید: «تنها امید من این است که مردم درک کامل‌تری از رویدادهایی داشته باشند که منجر به اقدامات من در شب ۲۰ آگوست شد، و یک تصویر واقعا کامل‌تر از آنچه در زندگی من رخ داده ارائه شود. تمام آنچه که می‌توانم امید داشته باشم این است که مردم متوجه خواهند شد که حقیقت یک توضیح ساده و یک خطی نیست.»

علاوه بر نخستین مصاحبه‌ی اریک منندز پس از گذشت یک دهه، این مستند سریالی تازه شامل عکس‌های از قبل دیده نشده و مصاحبه‌هایی تازه با دادستان‌ها، فامیل نزدیک، مأمورهای قانون، دوستان، متخصصین پزشکی، دادستان محلی پیشین لس آنجلس کریستوفر داردن، مجری سابق CNN لری کینگ و همسر اریک، تامی منندز است.

در این سریال که بر اساس یک سری مصاحبه تلفنی با اریک ضبط و ساخته شده است، صحبت های «منندز» را در مورد دوران کودکی خشنش، تلاش اریک و لایل منندز برای پنهان کردن جرمشان و حکم‌های تاریخی که منجر به گناهکار شناخته شدن برادران و محکومیت به حبس ابدشان شد می‌بینیم.

منندز در مصاحبه‌ی تازه‌اش می‌افزاید: «برای خانواده‌ام این ترازدی پایان نیافته است و تا به امروز ادامه دارد، و این غم چیزیست که من هنوز تلاش می‌کنم با آن کنار بیایم

«قتل‌منندز‌ها: اریک همه را می‌گوید» در ۳۰ نوامبر از شبکه تلوزیونی A&E پخش خواهد شد.

اوایل سال جاری لایل منندز نخستین مصاحبه خود را پس از ۲۰ سال انجام داد. همچنین قتل برادران منندز موضوع یک فصل جدید سریال نظم و قانون است که از قتل‌ها و پیامدهای آن الهام گرفته شده. قبل‌تر هم Lifetime فیلمی بر همین اساس ساخته بود.

مترجم: مهراد روستا

منبع

نظرتان را بنویسید یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید