skip to Main Content
بستگان اعلام کردند که برادران منندز را کاملا بخشیده‌اندزمان تقریبی مطالعه: ۲ دقیقه

بستگان اعلام کردند که برادران منندز را کاملا بخشیده‌اندزمان تقریبی مطالعه: ۲ دقیقه

خاله و دو دخترخاله برادران منندز، سری Law and Order true Crime  (سریالی در مورد جنایت بورلی‌هیلز) را دیده‌اند.

جوان وندرمولن، خواهر کیتی منندز گفت: «این سریال کاملاً درست است.»

هر سه به NBC4 گفته‌اند که این برنامه از ظاهر ماجرا فراتر رفته. دایان هرناندز، دخترخاله لیل و اریک منندز گفته است که: «بالاخره دارند از حقایق حرف می‌زنند.»

‌هنگامی که این سه زن فهمیدند که کیتی و خوزه منندز کشته شده‌اند، هیچ کدام به لایل و اریک شک نکردند. اما شک نداشتند که این دو برادر همیشه نگران جانشان بوده‌اند.

وندرمولن می‌گوید: «آدم باید به بچه‌هایش توجه کند. خواهر من می‌توانست از فرزندانش محافظت کند. وظیفه‌اش همین بود.» او همچنین اضافه می‌کند که خواهر کوچک‌تر او یک دختر جنجالی و سرکش از امریکای مرکزی بود که با یک هیولا ازدواج کرد و حالا تمام دنیا باید بدانند این مرد چطور آدمی بود و با خانواده‌اش چه کرد.

پلیس بورلی هیلز می‌گوید: «هیچ سند معتبری دال بر وجود آزار جنسی وجود ندارد، اما خانواده‌ی اندرسن (خانواده‌ی خواهر کیتی منندز) معتقدند شرایط چندان هم عادی نبوده است».

هرناندز می‌گوید: «وقتی خوزه با یکی از پسرها (معمولا اریک) تنها بود، دیگران، حتی خود کیتی اجازه نداشتند به آن طبقه بروند. هیچ‌کس حق سوال پرسیدن نداشت. او واقعا آدم ترسناکی بود.»

همزمان با پذیرش اریک در دانشگاه UCLA ظاهراً پدرش به او گفته بود که می‌تواند در خوابگاه بماند، اما حتماً باید چند شب در هفته را در خانه بگذراند.

هرناندز ادامه می دهدکه: «لایل سال ۱۹۷۶ به من گفت که او و پدرش همدیگر را لمس می‌کنند. من کیتی را فرستادم طبقه‌ی بالا، اما خیلی زود برگشت پایین. دست‌اش را گرفته بود و دیگر هم یک کلمه راجع به این ماجرا حرفی نزده بود.» 

رابرت کواچیک از NBC4 از وندرمولن پرسید که آیا فکر می‌کند کیتی هم فرزندانش را آزار جنسی می‌داده یا نه. 

وندرمولن می‌گوید: «دلم می‌خواهد بگویم نه، او فرزندانش را آزار نمی‌داد. اما بعد با خودم فکر می‌کنم چطور می‌توانم اینطور بگویم، در حالی که اجازه می‌داد فرزندانش کتک بخورند و مورد آزار واقع شوند.»

هیچ کدام از این سه زن هنوز نتوانسته‌اند کیتی منندز را بابت آنچه برای اریک و لیل اتفاق افتاده است، ببخشند. اما وقتی از آنها پرسیده شد آیا لیل و اریک را بابت قتل خوزه و کیتی بخشیده‌اند، هر سه با قاطعیت گفتند: «بله، کاملا.»

 

مترجم: علی صومی

منبع

0 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *