دیدار با ال چاپو

توسط ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵مطالب تکمیلی

درباره دستگیری ال چاپو در ژانویه امسال خیلی حرف های مخنلف و بعشن متناقضی زده می شه. اما یک شخصیت ثابت همه روایت ها یه بازیگر معروف و محبوب مکزیکیه به نام کیت دل کستیلو. ماجرای این خانم و ال چاپو از اونجا شروع می شه که سال ۲۰۱۲ این دو توئیتر متن دوستانه و تحسین آمیزی درباره ال چاپو می نویسه و خیلی زود وکلای ال چاپو باهاش تماس می گیرن و در سلسله ماجراهای جالبی که شاید در پستهای دپگری در همین وبلاگ، یا شاید هم در یکی از قسمتهای آبنده پادکست، درموردشون حرف بزنیم ، اینها همدیگه رو می بینن. بعدن این خانم شان پن امریکایی رو هم می بره دیدن ال چاپو و خیلی ها می گن اصلن همون ملاقات لوده که باعث لو رفتن و دستگیری ال چاپو می شه. این داستان مفصله اما جمعه ۱۸ مارس، برنامه صبح به خیر امریکا مصاحبه دیان ساویر را با کیت دل کستیلو پخش کرد. در این برنامه دل کستیلو از سفری که اکتبر گذشته همراه با شان پن و به کوهستان‎های مکزیک داشت، گفت. به ادعای او هدف از این سفر، کمک به تهیه فیلمی درباره زندگی ال چاپو بوده اما در نهایت به یک مقاله درباره رولینگ استون ختم شده که منجر به ناراحتی دل کستیلو از شان پن شده است.

kate-castillo-ab752d43-3593-440e-9237-2556bc737bc6

کیت دل کستیلو در تله نوولای La Reina del Sur یا The Queen of the South نقش پادشاه افسانه‎ای مواد مخدر، ترزا مندوزا را بازی کرده. در مصاحبه‎اش، درباره علاقه ال چاپو به خودش می‎گوید: «شاید لزوما این علاقه به شخص من نبوده بلکه نقشی که بازی کردم، ترزا مندوزا را دوست داشته. شاید هم.. بله، من را دوست داشت.»

دل کستیلو، عاشق موتورسیکلت، ماشین‎های مسابقه‎ای و تکیلاست. به نظرش دیدار با ال چاپو هم کاری شبیه به این‎ها، با هدف افزایش آدرنالین بوده. ترسناک بود، با او قدم می‎زدم و از واژگان ساختگی و دوستانه‎ای چون amigo استفاده می‎کردم. به او گفتم: رفیق آنچه که در توییتم گفته بودم رو فراموش نکن. تو مرد قوی‎ای هستی و می‎تونی کارهای خوبی انجام بدی 

اگر دوست دارین روایت کامل این ماجرا رو در کانال بی بشنوین یه جوری، تو همین وبلاگ با توییتر یا فیس بوک صداتون رو به ما برسونین.

اصل این مطلب رو که به کمک نویسنده همکار وبلاگ کانال بی، عاطفه فلاح ترجمه شده اینجا ببینین.

ماجرای زندگی و فرارهای قبلی ال چاپو رو در قسمت دوم کانال بی از ناملیک بشنوین.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/238782234″ params=”color=ff5500&auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false” width=”100%” height=”166″ iframe=”true” /].

 

نظرتان را بنویسید ۲ دیدگاه

  • مریم گفت:

    بله لطفا این ماجرا رو هم پادکستشو بزارید باید جالب باشه

  • شهراشوب گفت:

    عزیزان دل برای وقت و شعور شنوندگان ارزش قائل باشید و وقتی پادکستی منتشر میکنید یه متن کوتاه خلاصه در معرفی این چیزی که گفتنید بزارید هم توی کانال تلگرام هم در سایت الان کانال تلگرامتون که جنگلیه برای خودش از بی نظیمی و شلختگی مثلا پادکست گذاشتی مستر مایند خوب چه عنی بوده؟ چه کرده؟ هیچی ننوشتید یا بقیه همه بی توضیح و شلخته باز سایت یه کم بهتره موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید