Skip to main content

سه روز پیش بیشترین حکم زندان برای یک نوجوان به پایان رسید.

ریچارد ورش بعد از سپری‌کردن بیشتر از ۳۲ سال در زندان‌های میشیگان و فلوریدا از زندان آزاد شد.

ماجرای متفاوت ریچارد ورش رو در اپیزود نهم پادکست چنل‌بی شنیدیم، پسر هفده ساله‌ای که به جرم خرید و فروش موادمخدر در دیترویت با ۸ کیلو کوکائین بازداشت شد و حسابی سر و صدا به پا کرد. براساس قوانین ایالتی میشیگان در آن زمان، حمل بیش از ۶۵۰ گرم مواد مخدر یعنی حبس ابد.
ریچارد ورش جونیور که فیلمی براساس زندگیش به نام وایت بوی ریک (White Boy Rick) اون رو به همین اسم معروف کرد، در نوجوانی از خبرچینی برای FBI شروع کرد و در هفده سالگی یکی از بازیکن‌های اصلی تجارت موادمخدر در دیترویت بود.

اگر تا حالا این کارو نکردید، پیشنهاد می‌کنیم داستان کمی عجیب و غریب وایت بوی ریک رو در اپیزود نهم بشنوید. داستان پسر سفید کم سن و سالی که در دارودسته‌های سیاه موادمخدر در دیترویت آمریکا خیلی زود محبوب شد و خودش رو به دردسرهای زیادی انداخت.

ریک وقتی وارد زندان شد یک نوجوان بود و این اولین باره که به عنوان یه بزرگسال داره طعم آزادی رو می‌چشه. باید دید ریک مسن ۵۱ ساله هنوز دنبال اون دردسرهاست یا نه؟

ما از چهار سال و نیم پیش که ماجرای ریک رو در اولین اپیزودهای پادکست چنل‌بی تعریف کردیم، چندتایی از اخبار و اتفاقات مربوط بهش رو در مجله چنل‌بی گذاشتیم که می‌تونید در این صفحه پیداشون کنید.

وایت بوی ریک زمان آزادی از زندان تیشرتی در حمایت از Big Meech زندانی دیترویتی جرایم موادمخدر که گویا از دوستان قدیمش بوده پوشیده.

۱۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید